טובה לנו, טובה לחינוך!


06/06/2023 15:41

התחדשנו – מיתוג חדש למועצה המקומית קריית עקרון

אחרי שנה של עבודה והיערכות יושק בתחילת חודש יוני המיתוג החדש של המועצה המקומית קריית עקרון, המיתוג הנבחר מחזק את המעורבות המשמעותית של המועצה בחינוך ביישוב מהלידה ועד 120. קריית עקרון – טובה לנו, טובה לחינוך!

במסגרת ההיערכות להקמת השכונה החדשה, פיתוח השכונות הוותיקות ולאור ההישגים העצומים של היישוב, לפני כשנה יצא לדרך תהליך המיתוג של המועצה בהובלת הדוברות.

מטרת התהליך הייתה לייצר מיתוג חדש, עם לוגו חדש שיעבירו את המסר המרכזי על העשייה היישובית. המועצה יצאה בקול קורא שקרא לחברות יח"צ ופרסום להגיש הצעות מיתוג, מכלל 6 החברות שעמדו בתנאי הסף, נבחרה חברת "זליגר שומרון – אסטרטגיה ופרסום" שביצעו, מיתוג לרשויות רבות בניהן עכו. המועצה התרשמה מההצעה ומהעבודות של המשרד ובחרה אותו בהליך מכרזים בליווי היועץ המשפטי כמקובל.

במסגרת הליך המיתוג החל הליך של סיעור מוחין וחשיבה משותפת בין מנהלי המועצה וסקר מדגמי בוצע בין המנהלים, העובדים ותושבים.

בזמן התהליך ניגשה המועצה לתחרות פרס החינוך של משרד החינוך ונבחרה למצטיינת רשותית מחוזית, קריית עקרון יישוב השם את ערך החינוך של ישראל בראש סדר העדיפויות..

לאחר מספר סלוגנים שהוצעו נבחר הסלוגן לקריית עקרון – "טובה לנו, טובה לחינוך" והלוגו שנוצר בקריאטיביות רבה מתבסס על כל מה שהיישוב מציע: חינוך, טבע, קהילה, משפחה, ובלב ליבו של היישוב מגדל המים. כל אלה שולבו בלוגו אשר משדר אווירה חדשנית לצד שמירה על הערכים ההיסטוריים עם צבעוניות וטוויסט עיצובי.

החל מחודש יוני 2023 תחל המועצה בקידום המיתוג בהליך פנים מועצתי, עדכון הפרסומים עם הלוגו החדש והגרידים החדשים ובהמשך תחל להטמיע את כלל הפרסומים, הלוגו והשפה העיצובית ברחובות היישוב עצמו.

ראש המועצה, חובב צברי: "קריית עקרון בדרך להקמה של שכונה חדשה, התחדשות משמעותית בשכונות הוותיקות וכעת קריית עקרון מתחדשת גם בלוגו חדש, סלוגן חדש ומציגה לכל את מה שהיא הכי טובה בו – חינוך, מצוינות והצטיינות וקהילה איכותית וגאה. ברכות לכל המעורבים על התהליך היצירתי והארוך, עבודה רבה עוד לפנינו וזוהי רק ההתחלה"