ישיבת מועצה חגיגית ביישוב קריית עקרון


25/11/2018 05:26

במתכונת מיוחדת נפתחה המליאה הראשונה של המועצה ה-13 בראשותו של ראש המועצה הנבחר מר חובב צברי.

(צילום: אופיר חדד)

ביום רביעי בשבוע שחלף התקיימה ישיבת מועצה חגיגית במתנ"ס "שבשבט" ביישוב, בנוכחות חברי מועצה, תושבים, בני משפחות, חברים של הנבחרים החדשים והוותיקים ועובדי מועצה.
במהלך הישיבה נפרדו מחברי המועצה היוצאים עו"ד מאיה גולדשטיין, עו"ד אייל זלנה, אבשלום לוי, קובי סבג, נועם אהרון ואברהם בנא. וקיבלו את חברי המועצה הנכנסים אריק חדד, ליטל ציפורי לביא, עזרא יעקובי ומשה לוי אשר עמדו בזה אחר זה ונשבעו אמונים ביחד עם ראש המועצה, חובב צברי שנבחר לכהן קדנציה שנייה באמונם של רוב מוחלט מתושבי קריית עקרון.

(צילום: אופיר חדד)

בשיאו של הערב, נשא ראש המועצה דברים וברך את חברי מועצת העיר היוצאים: "טביעת ידיכם לאורך כל שנות פעילותכם בתפקיד הצליחו לייצר שינוי משמעותי, מתוך תחושת שליחות אמתית ומנהיגות חינוכית איתנה. יחד הנחנו תשתית עמוקה, מילים טובות, אכפתיות ותחושת שליחות שהן בעצם אבני היסוד של עבודת המועצה בקריית עקרון". לאחר מכן המשיך וברך את חברי המועצה הנכנסים ואמר "אני מאחל לכם המשך עשייה והצלחה למען קריית עקרון שחשובה לכולנו."

(צילום: אופיר חדד)

המועצה החדשה יצאה לדרך ברוח טובה וחיובית ועם הרבה כוח ורצון לעבודה הציבורית, בלשכתו של ראש המועצה חובב צברי כבר בודקים תאריך לישיבת המועצה הבאה, שככל הנראה תתקיים בחמישי בדצמבר. חצ בתנופה, סיעת ראש המועצה, גרפה שלושה מנדטים, מחל בראשותו של אילן ירימי הכניס אף הוא שלושה מנדטים למועצה, כך שלצברי כבר ישנו הרוב הדרוש של שישה חברי מועצה מתוך 11. כך או כך, ראש המועצה שנבחר לכהונה שנייה צפוי לנסות ולגייס חברי מועצה נוספים מהאופוזיציה, המונה כיום חמישה חברי מועצה.

ראש המועצה מר חובב צברי מסר בתגובה: "השלמנו חמש שנים של עשייה בשיתוף פעולה רחב יחד עם כל חברי המועצה, נמשיך את מגמת הצמיחה והשגשוג ביישוב, ואני מקווה שנצליח לנצל את הקשר הטוב ואת הרצון של כל הנבחרים למען קידום התוכניות הגדולות ולמען פסיפס מיוחד של התושבים בקריית עקרון."

(צילום: אופיר חדד)

(צילום: אופיר חדד)

(צילום: אופיר חדד)

(צילום: אופיר חדד)

(צילום: אופיר חדד)