מיחזור בישוב


11/03/2020 20:08

מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה ממשיכה לקדם את תחום המיחזור בישוב.

בימים אלו הוחלפו מתקני מיחזור הטקסטיל הפרוסים בישוב, במתקנים חדשים ומעוצבים. פריטי הטקסטיל אותם אתם משליכים למתקני המיחזור חוזרים לתעשיית הביגוד. תהליך זה, מאפשר חיסכון בחומרי גלם וצמצום כמויות הפסולת והזיהום, ועל כן נודעת לו חשיבות גם כלכלית וגם אקולוגית. מועצה מקומית קריית עקרון מבקשת להקפיד על השלכת פריטי הטקסטיל אל תוך מתקני המיחזור.

מנהל הפיקוח ואיכות הסביבה שרון לוי: "שמתי לי ליעד בשנת 2020 לקדם את תחום המיחזור בישוב, תוך שמירה על איכות הסביבה, התייעלות וחסכון. בשלב זה הצבנו מתקני מיחזור לטקסטיל בפריסה ישובית. בכוונתי למסד עמדות מיחזור במרכזי השכונות, באמצעותן ניתן יהיה למחזר מגוון רחב של פסולות."

מחזיק תיק הפיקוח ואיכות הסביבה יובל יעקב: "מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה, משנה את פניה של קריית עקרון, לפנים חדשות עם מתקני מחזור חדשים ועוד היד נטויה. תודתי והערכתי למנהל הפיקוח וצוות הפקחים שמסורים ורתומים להעלות את קריית עקרון על המפה."

ראש המועצה חובב צברי: "ממשיכים בפעילות של שמירה והגנה על הסביבה, אצלנו בישוב. קריית עקרון ממשיכה בתהליך הפיכתה לירוקה: גני הילדים, בתי הספר והשכונה החדשה ממשיכים במיחזור, תהליך המיחזור יוצר עבורנו סביבה נעימה ויחד עם זאת חוסך עבור הרשות, עלויות של פינוי והטמנת פסולת. אני קורא לכל תושב ותושבת, בואו ונחזיר את הצבע לכדור הארץ. תושבים יקרים אתם שותפים לשמירה על עתיד יישובינו למען ילדינו בואו נמחזר."