סיורים ביישוב – והפעם בית הספר אוהל מאיר


02/02/2022 22:02

סיור בהובלת ראש המועצה חובב צברי, מנכ"ל המועצה ניסן גז ומחזיק תיק החינוך משה לוי, התקיים היום (רביעי) בבית הספר 'אוהל מאיר' ביישוב. במהלך הסיור אליו הצטרפו מנהלי המחלקות השונים במועצה והמתנ"ס, נחשפו לפעילויות המגוונות והמיוחדות בבית הספר.

במסגרת הסיורים הנעשים ביישוב, יצאו מנהלי המחלקות בהובלת ראש המועצה, חובב צברי, מנכ"ל המועצה, ניסן גז ומנהלת אגף החינוך, אביבה וגנר לפרויקטים הרבים עליהם עומלים בימים אלה בבית הספר 'אוהל מאיר', בהנהלת טליה בר.

הסיור החל בגינת הירק הנמצאת במתחם בית הספר, ראש המועצה צפה בילדים נהנים משיעור בטבע ושוחח עימם, בהמשך נחשפו המנהלים לפרויקט החלל אותו הגיש בית הספר ביחד עם התלמידים לתכנית החלל של אילן מאסק, במסגרתו צפוי לטוס האסטרונאוט הישראלי השני, איתן סטיבה, וסיפרו כי מעניין אותם לגלות אם יום אחד יוכלו בעלי מוגבלויות גם לחוות את הטיסה לחלל.

מנהלת בית הספר, טליה בר הציגה את עיקרי הטיפול הפרטני לו זוכים ילדי בית הספר ואת המענים השונים הניתנים לכל ילד וילדה בהתאמה, במיוחד על רקע משבר הקורונה אשר מקשה על רצף הלמידה במערכת החינוך בכלל.

המנהלים נהנו מהופעת נגינה של הילדים וסיימו בשיחת סיכום בה ראש המועצה הודה לצוות החינוכי והמורים: "אנשי ההוראה והחינוך עומדים בחזית בשנתיים האחרונות. למרות הקשיים הרבים בצל הקורונה אני שמח לראות כי בית הספר והצוות עושים כל מאמץ לשמור על שגרת חייהם של הילדים"

במסגרת הסיור הציע ראש המועצה לנדב את עובדי המועצה השונים לתת מענה למחסור כוח האדם שנוצר לאור הבידודים: "אני מזמין את בית הספר לפנות אלינו בימים בהם יש מחסור בכוח אדם ולהשתמש בידע הרחב שיש לכל מנהל ומנהלת במועצה בתחומו על מנת לסייע ולהעביר לילדים שיעורים במסגרת בית הספר. במועצה שלנו הערכים מעל הכל! הישגיות הינה חשובה אך אני מאמין כי ילד שגדל על ערכים יגיע גם להישגים, אם לא עכשיו אז בבגרותו".

משה לוי מחזיק תיק החינוך חיזק את הדברים: "החינוך ביישוב שלנו מצוין, נמשיך להשקיע בילדי היישוב. זה קודם לכל. נפלא לראות את הפירות כאן באוהל מאיר. ישר כוח!'