קיץ גדוש פעילויות בקריית עקרון


22/08/2017 17:55

כמו בכל קיץ דואגת מועצת קריית עקרון למגוון פעילויות מעניינות ומעשירות לכלל שכבות האוכלוסייה ביישוב.

במסגרת אירועי הקיץ ב"שבשבט", המתנ"ס המקומי, התקיימו השבוע בקריית עקרון שלוש הופעות מיוחדות בהם לקחו חלק ילדים, מבוגרים ונוער.

בתחילת השבוע, חגגו בני הנוער במסיבת קיץ ענקית במתנ"ס בארגונה של מחלקת הנוער ביישוב ובשיתוף פעולה עם תכנית 360 והמשרד לפריפריה חברתית. עשרות רבות של בני נוער רקדו לצליליו של הזמר אביאור מלסה, והתלהבו במיוחד מהופעת האורח של די ג'יי סקאזי שהלהיט את האווירה עד השעות הקטנות של הלילה.

בהמשך השבוע הגיע לקריית עקרון יובל המבולבל ששר ורקד בפני 400 הורים וילדים קורנים מאושר. הילדים ששרו את כל שיריו מבלי להתבלבל, חיכו בסבלנות בסוף ההופעה בכדי להצטלם עם הכוכב, ההמתנה הייתה שווה
כל ילד הצטלם וקיבל חיבוק מיובל המבולבל.

בסוף השבוע עמוס הפעילויות, התאספו למעלה מ-300 מתושבי קריית עקרון להופעת סטנדאפ מיוחדת של נאור ציון. ההופעה כללה הן קטעי וידאו משעשעים במיוחד והן שיתוף פעולה רחב מצד הקהל כחלק ממופע האלתורים.

מר חובב צברי, ראש המועצה: "כמה כיף להיות תושב קריית עקרון. שמחתי לראות את ההשתתפות הפעילה של הילדים והוריהם, של הנוער ושל הקהל הבוגר יותר בישוב, אשר מוכיחים פעם אחר פעם כמה חמה, משפחתית ומלוכדת הקהילה ביישוב שלנו! אין דרך טובה יותר לחגוג מאשר עם הקרובים אליך בבית שלך. אני מודה למחלקת הנוער ולצוות מתנ"ס "שבשבט" על הארגון הקפדני והבחירות המצוינות לפעילויות הקיץ הילדים נהנים אני בעננים".