ביקור ראשון: שגריר ישראל במקדוניה ביקר בקריית עקרון


14/06/2021 15:58

אתמול (13.6) הגיע לראשונה שגריר ישראל במקדוניה, דן אורין לביקור במועצה מקומית קריית עקרון בליווי ראש המועצה, חובב צברי.

ראש המועצה, חובב צברי: "אני נרגש וגאה לארח בפעם הראשונה את שגריר ישראל במקדוניה, דן אורין אצלנו בקריית עקרון ובטוח שזו התחלה נהדרת של עבודה משותפת יחד".

תמונות: דוברות קריית עקרון

אתמול (13.6), הגיע שגריר ישראל במקדוניה, דן אורין לביקור רשמי ראשון במועצה מקומית קריית עקרון במעמד ראש המועצה, חובב צברי.

אל השגריר התלוו ליאורה בית לחמי, בוגרת בית ספר בן צבי שגדלה בקריית עקרון וטליה לידר נציגת הפדרציה היהודית של פילדלפיה. ראש המועצה הציג בפני השגריר את המועצה החל מההיסטוריה שלה ועד לתוכניות חינוך, מרכז לגיל הרך והרחבת היישוב.

במסגרת הביקור, הגיעו השגריר ופמלייתו לבית הספר בן צבי וסיירו במוזיאון "ערוגות הבושם" המספר על כל הקהילות המרכיבות את קריית עקרון בהדרכת תלמידי כיתה ו' בבית הספר.

לאחר מכן, הוא ניפגש עם תלמידי כיתות א' הנרגשים, סיפר להם עבודתו ועשה איתם פעילות ספורטיבית חווייתית.
בסוף הסיור, השגריר חילק לכל אחד ואחת מהם את הספר "כשאבא יהיה גדול" – שכתב על הגשמת החלומות והשאיפות שלהם ותרם מספר עותקים לספריית בית הספר.

השגריר וראש המועצה נכנסו גם לביקור קצר, במועדון 'מופת' בו התקיימה פעילות מיוחדת לאזרחים ותיקים מהקהילה האתיופית במועצה ושוחחו איתם מעט.

ראש המועצה, חובב צברי: "אני נרגש וגאה לארח בפעם הראשונה את שגריר ישראל במקדוניה, דן אורין אצלנו בקריית עקרון ובטוח שזו התחלה נהדרת של עבודה משותפת יחד. הצגנו לשגריר את תוכניות החינוך והפיתוח שלנו למועצה ואני מבטיח לתושבינו שהמועצה בראשותי תמשיך להוביל את החינוך והביטחון הקהילתי בישראל".