במסגרת פעילות עיר ללא אלימות בקריית עקרון, זכו בני הנוער להופעה של השחקן שלומי קוריאט אשר סיפר את סיפורו האישי מעורר ההשראה, שלומי סיפר כי ההליכה אחר החלום שלו ביחד עם עבודה קשה הם המפתח להצלחה.
הופעה של השחקן שלומי קוריאט
14/06/2017 16:12
14/06/2017 16:12
במסגרת פעילות עיר ללא אלימות בקריית עקרון, זכו בני הנוער להופעה של השחקן שלומי קוריאט אשר סיפר את סיפורו האישי מעורר ההשראה, שלומי סיפר כי ההליכה אחר החלום שלו ביחד עם עבודה קשה הם המפתח להצלחה.
הפעלת האתר נתמכת כספית ע"י מטה ישראל דיגיטלית, משרד הכלכלה