השכונה החדשה נחשפת


19/02/2023 14:39

65 יזמים הגיעו לכנס ייחודי והביעו עניין ברובע "שדות".

המועצה המקומית קריית עקרון ממשיכה לקדם יחד עם רמ"י את שיווק הקרקעות של השכונה החדשה בקריית עקרון. מעל ל-65 יזמים הגיעו לכנס ייחודי של חשיפת השכונה החדשה רגע לפני סיום המכרז של רמ"י.

השיווק הראשון של קרקעות השכונה החדשה יצא לדרך בתחילת החודש על ידי רמ"י, שאת בהמשך להסכם הגג של קריית עקרון. במסגרת הסכם הגג ייבנו בקריית עקרון 3,900 יחידות דיור מתוכן: כ- 700 דירות מוזלות לבני היישוב ועוד 500 דיור מוגן. בפעימה הראשונה ישווקו 1260 יחידות דיור, מתוכן 176 יחידות מוזלות במסגרת מחיר מטרה ייועדו לבני המקום, ו-504 יחידות לקהל הרחב ושאר הדירות יצאו לשיווק בשוק החופשי. כל זאת במקביל לקידום ההתחדשות העירונית במרכז היישוב הוותיק במספר מתחמים

עם ההתעניינות הרבה שהגיעה עם שיווק הקרקעות החליטו במועצה המקומית קריית עקרון לערוך כנס יזמים ייחודי בו ייחשפו כל התכניות להקמת השכונה החדשה. הבוקר (יום ראשון) מעל ל-65 יזמים וקבלנים מהמובילים במשק הישראלי הגיעו לכנס היזמים הראשון בקריית עקרון. במסגרת הכנס בירך ראש המועצה, חובב צברי את הנוכחים וחשף את שם השכונה. חדשה "רובע שדות".

בין המציגים גם מהנדסת המועצה, לריסה וקסלר, אדריכלי השכונה החדשה המלווים את המועצה ונציגי א.א הנדסה. בכנס השתתפו גם נציגי רמ"י ונציגי ועדת התכנון והבנייה זמורה המלווים את המועצה בכל ההליך.

ראש המועצה, חובב צברי: "מובילי היזמים בישראל הביעו עניין בהקמת השכונה החדשה, מדובר באמירה ברורה ששוק הנדל"ן נותן בנו אמון ומבין את המשמעות של הקמת שכונה אשר תכפיל את יישובנו ותשפיע על האזור כולו. אין ספק כי קריית עקרון הפכה למועצה מובילה בה יזמים רבים רוצים להשקיע ואליה זוגות צעירים ירצו להגיע. ישר כוח לכל השותפים לדרך. ממשיכים בכל כוחנו עם העשייה המרובה"