מסורת הדלקת נרות חנוכה נמשכת. הערב שולב טקס הדלקת הנרות בחנוכת גן משחקים בשכונה לזוגות צעירים. את הטקס ניהלו הרב מאיר, רב חב"ד בישוב וראש המועצה חובב צברי, שקיבל שפע של מחמאות מהתושבים.
חנוכת גן משחקים
14/12/2017 22:56
14/12/2017 22:56
מסורת הדלקת נרות חנוכה נמשכת. הערב שולב טקס הדלקת הנרות בחנוכת גן משחקים בשכונה לזוגות צעירים. את הטקס ניהלו הרב מאיר, רב חב"ד בישוב וראש המועצה חובב צברי, שקיבל שפע של מחמאות מהתושבים.
הפעלת האתר נתמכת כספית ע"י מטה ישראל דיגיטלית, משרד הכלכלה