מגבירים את הביטחון לתושבי קריית עקרון


01/06/2021 15:46

ביום חמישי (27.5), ביקר סגן השר לביטחון פנים ח"כ גדי יברקן בקריית עקרון במעמד ראש המועצה, חובב צברי. במהלכו דנו בהנעת מהלכים עתידיים להענקת מעטפת ביטחונית מותאמת לתושבים

ראש מועצת קריית עקרון, חובב צברי: "חיזוק שיתוף הפעולה בין המשטרה למועצה הוא הכרחי כדי להמשיך לשמור על ביטחון התושבים"

סגן השר לביטחון פנים, ח"כ גדי יברקן: "חיזוק המשילות, הרשויות והקהילות המקומיות הוא צו השעה"

(מימין לשמאל: ראש עיריית נס ציונה שמואל בוקסר, ראש מועצת קריית עקרון חובב צברי, ח"כ גדי יברקן, ראש מועצת מזכרת בתיה גבי גאון, סגנית ומ"מ ראש המועצה בת החן גזאל,  צילום: דוברות מועצת קריית עקרון.)

ביום חמישי האחרון (27.5), הגיע הסגן השר לביטחון פנים, ח"כ גדי יברקן, לביקור רשמי בקריית עקרון, במעמד ראש המועצה, חובב צברי, ראש עיריית נס ציונה שמואל בוקסר, ראש מועצת מזכרת בתיה גבי גאון ונציגי מועצת קריית עקרון.

במרכז הביקור נערך דיון על מיסוד השיטור העירוני בקריית עקרון, דרך השארת השוטרים שהוסבו לשמירת הביטחון במועצה בזמן הקורונה, וציוותם לפקחי העירייה. כדי לקדם את המהלך ביחד עם המשרד לביטחון פנים, הוצגו בפני סגן השר נתוני פשיעה, מהלכים ביטחוניים שנעשו במועצה כמו התקנת מצלמות פיקוח במרחב הציבורי ואתגרים מרכזיים בשמירה על ביטחון הפנים במועצה.

במהלך הביקור הוצגה לסגן השר, גם הפעילות העירונית של מועצת קריית עקרון, כולל תוכניות עתידיות כמו הקמת בתי ספר, הקמת השכונה החדשה, הצעות לפיתוח תשתיות ועוד.

ראש מועצת קריית עקרון ויושב ראש ועדת הבטחון בשלטון המקומי, חובב צברי: "מועצת קריית עקרון תמשיך לעשות ככל שניתן על מנת להעניק מעטפת ביטחונית מותאמת לתושבים שלנו. אני מודה מעומק הלב לשוטרים שעזרו לפקחי המועצה לשמור על ביטחון התושבים בזמן מגפת הקורונה. חיזוק שיתוף הפעולה בין המשטרה למועצה הוא הכרחי כדי להמשיך ולשמור על ביטחון התושבים אנחנו לא נפסיק ליזום ולבצע מהלכים למען ביטחונם ורווחתם של תושבי קריית עקרון".

סגן השר לביטחון פנים, ח"כ גדי יברקן: " אנשי מועצת קריית עקרון ביחד עם עיריית נס ציונה ומזכרת בתיה עשו עבודה מצוינת בתקופת הקורונה ובמהלך מבצע "שומר החומות", בשמירה על הבריאות והביטחון האישי של התושבים. הקורונה ומבצע "שומר החומות" חידדו את חשיבותו של העורף כשומר החומות של ישראל. חיזוק המשילות, הרשויות והקהילות המקומיות הוא צו השעה. אמשיך לפעול לשם כך, בשיתוף עם ראשי הרשויות".