בית הספר היסודי "בן צבי" קיבל את פרס החינוך המחוזי
בטקס מרגש שנערך אתמול (6/2) בזום, קיבל בית הספר היסודי 'בן צבי' את פרס החינוך המחוזי לשנת תש"פ לצד בתי ספר מכפר סבא וראשון לציון.
מדובר באות לשנת תש"פ שבית הספר קיבל רק עכשיו בגלל הקורונה – ואחרי שהטקס נדחה מספר פעמים הוא התקיים בסופו של דבר בזום. לצד התעודה, קיבל בית הספר גם פרס כספי בסך 10,000 ₪.
חובב צברי, ראש מועצת קריית עקרון: "זו גאווה עצומה וכפולה בעיקר כי בשנים האחרונות אנו משקיעים מאמצים רבים ומשאבים רבים בחינוך. החינוך נמצא תמיד בראש – חינוך לערכים, חינוך להישגים. אנו שחרטנו על דגלנו את החינוך ואת ההשקעה בילדי היישוב ממשיכים לקטוף את פירות ההשקעה וההצלחה".
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/02/pras-06022022-4.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/02/pras-06022022-3.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/02/pras-06022022-1.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/02/pras-06022022-2.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/02/pras-1.jpg)