המועצה המקומית קריית עקרון המועצה המקומית קריית עקרון

דף הבית / אגף החינוך / גני ילדים

גני ילדים

  • מפקחת גני ילדים ממלכתיים: אורלי ארליכמן
  • מפקחת גני ילדים ממלכתיים דתיים: יעל קליין
  • רכזת גני ילדים: מור דגן

מנהלת גני הילדים – מור דגן

"נפלא כוחו של האדם המביט בניצן ורואה בו את הפרח ואשריו כי הבין כי הניצן המתקשה להיפתח ראוי לפרוח" (מקור לא ידוע).

משפט זה הינו נר לרגלינו ומוביל את כולנו בעשייה החינוכית שלנו. אנו רואים כל ילד כיחיד ומיוחד, אשר טמון בו פוטנציאל שעלינו להביאו למודעות ולהוציאו מן הכח אל הפועל. מסגרת הגן הינה חממה המגדלת בתוכה ילדים ממגוון משפחות רב תרבותי ורקע סוציואקונומי שונה.

עלינו חלה החובה לתת לכל ילד וילד בגן שוויון הזדמנויות בכל תחומי ההתפתחות השונים. כל הווייתנו מכוונת על מנת לטפחו, להעצימו ולפתח את יכולותיו החברתיות, הרגשיות, הקוגניטיביות והמוטוריות , תוך כדי הקניית ערכים למעורבות קהילתית, קבלת האחר, סובלנות וכבוד הדדי.

אנו שואפים תמיד להביאו למצוינות אישית הן מבחינה התפתחותית לימודית והן מבחינה ערכית. חלומנו הוא שערכים אלו והשאיפה למצוינות בכל התחומים יהוו מגדלור אשר לאורו יפעלו ילדינו וינתבו את המשך דרכם כבני אדם ואזרחים משפיעים בקהילתנו בפרט ובמדינה בכלל.

משרד החינוך, השירות הפסיכולוגי, מחלקת הרווחה והמנהיגות היישובית עובדים בשיתוף פעולה יחד עם צוותי החינוך בגנים ונותנים מענה פדגוגי/טיפולי בהתאם לצרכי הילדים העולים מהשטח על מנת לקדם אקלים חינוכי מיטבי שיוביל ללמידה משמעותית.

בכל גן מגילאי 3-6 עומד לרשות הצוות החינוכי וההורים פסיכולוג המלווה אותם, וזאת על מנת לאפשר לכל ילד ללמוד ולהתפתח בהתאם לצרכיו הייחודיים.

צוות החינוך עובר השתלמויות העשרה חינוכיות התורמות למקצועיותו במפגשו עם הילדים.

אני רואה את הורי הילדים כשותפים בהצלחת העשייה החינוכית ומברכת את מעורבותם בכל דרך לקידום ילדיהם ושמחה על השתתפותם בכל פעילות המתקיימת במסגרת הגן.

בגני הילדים מתקיימים חוגי העשרה המפתחים את הילדים מבחינה מוטורית, קוגניטיבית, חברתית רגשית מוסיקלית, ושמירה על איכות הסביבה.

אנו מקיימים בגני הילדים ובמעונות היום תכנית "מעברים" מהמעון לגן הילדים ומגן הילדים לבית הספר במטרה לאפשר "נחיתה רכה" במסגרות החדשות.

כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין בו" (הרב שלמה קרליבך)

לשירותכם ולמענכם כאן תמיד

ימי עיון והשתלמויות לצוות סייעות גני הילדים

יום היערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים (משותף למנהלות גני הילדים ועובדות הצהרונים)

  • קורס עזרה ראשונה
  • העשרה בתחומי התפתחות הילד
  • ימי עיון ותרבות: בחופשות חנוכה ושבועות
  • קורס מחשבים
  • הדרכה לשעת חירום

לפרטים על צהרוני היישוב כנסו לאתר המתנ"ס

הפעלת האתר נתמכת כספית ע"י מטה ישראל דיגיטלית, משרד הכלכלה

נבנה ע"י: כ.ג שירותי מחשוב