עקרון-טק


10/07/2018 19:21

מתנ"ס שבשבט בשיתוף מועצת קריית עקרון פותח זרוע של המכללה לניו-מדיה, במטרה לאפשר לתושבי קריית עקרון והסביבה לקבל הכשרה של אנשי מקצוע לתפקידי שיווק פרסום ותקשורת שיווקית.

פתיחת השלוחה היא חלק מתכנית "מיזמים עסקיים-חברתיים" של החברה למתנ"סים בה השתתף המתנ"ס של קריית עקרון. החל משנת הלימודים הקרובה תפעל בקריית עקרון זרוע של המכללה לניו-מדיה המכשירה אנשי מקצוע בתחומי השיווק והתקשורת השיווקית, ניהול מדיה חברתית, פיתוח חשיבה אסטרטגית ועוד. המכללה מעניקה לבוגריה מקצוע נדרש בעידן הדיגיטלי בוא אנו חיים.

המכללה קיימת משנת 2010 והפכה לאחת המכללות הנחשבות והמובילות בתחום. את הקמת המכללה יזמה קבוצת אנשים בעלי חשיבה פורצת דרך וניסיון של שנים רבות בחברות טכנולוגיות, פיננסיות ביטחוניות וכו'.

הקורס שיפתח בקריית עקרון יעניק הזדמנות נפלאה לתושבי קריית עקרון ולתושבי האזור ללמוד במוסד חינוכי ידוע ובעל שם מבלי להרחיק לעיר הגדולה, הסטודנטים יוכלו לבצע התמחות עבור עסקים מקומיים וכך ירכשו ניסיון ויעניקו פרסום וחשיפה לארגונים וחברות הפועלים בשטח המועצה.

ללומדים מתושבי קריית עקרון תוענק מלגת לימודים מטעם המועצה.

חובב צברי ראש המועצה מסר: "אני שמח לבשר לתושבי קריית עקרון כי מכללת ניו-מדיה המובילה בתחומה בחרה בקריית עקרון להקמת סניף השפלה, תפיסת העולם המובילה אותי כל חיי היא השקעה בחינוך ורכישת השכלה, אני ממליץ בחום לצעירי קריית עקרון לבוא ולרכוש השכלה בתחום הכל כך עכשווי ונחשב".