קריית עקרון אומרת תודה לאנשי המילואים


05/05/2021 21:26

בחודש שעבר צה"ל פרסם את נבחרת תושבי קריית עקרון, אנשי המילואים המצטיינים לשנת 2021 על תרומתם למערך הלוחם. קריית עקרון מדורגת כאחת המועצות המובילות, באחוז הנשים המשרתות במילואים בשירות משמעותי.
ראש מועצת קריית עקרון, חובב צברי: "אנו גאים באנשי ונשות המילואים ואומרים תודה ל382 תושבי העיר המשרתים בשירות מילואים פעיל ומשמעותי".

(צילום: אופיר חדד)

חודש ההוקרה למערך המילואים וקריית עקרון מוקירה ומעריכה את הגברים והנשים, תושבי העיר אשר מהווים חלק בלתי נפרד ממערך זה. ראש מועצת קריית עקרון, חובב צברי, נפגש עם המילואימניקים תושבי המועצה והודה להם על תרומתם המשמעותית למערך המילואים לאורך השנים.

קריית עקרון היא אחת המועצות המובילות, באחוז הנשים המשרתות במילואים, ומתוך 382 משרתי מילואים תושבי המועצה, יש 17% אחוז נשים. לצידן, יש קצינים, טייסים, לוחמים ובעלי תפקידים נוספים המשרתים באופן פעיל במערך המילואים בצה"ל.

בתודה והערכה על תרומתם האדירה לצה"ל ולמדינה, תושבי קריית העקרון המשרתים במילואים זכאים ל – 5% הנחה בתשלומי הארנונה.

ראש מועצת קריית עקרון, חובב צברי: " קריית עקרון אומרת תודה ל- 382 תושבי העיר המשרתים במילואים ונותנים מעצמם מעל ומעבר למען ביטחון מדינת ישראל. בשנה הקורונה החולפת, התהדק הקשר בין צה"ל לשלטון המוניציפלי וסייעה בשמירה על האזרחים בנוסף הגבירה את המוטיבציה של הצעירים להתגייס לצה"ל ולשרת שירות משמועתי. מראה אנשי המילואים והחיילים מסתובבים ברחבי המועצה על מדים, ריגש כל אחד מאיתנו והזכיר לנו שיש לנו את הצבא הטוב בעולם, עם האנשים הטובים העולם".