קריית עקרון מחבקת את סיירת אגוז


20/05/2021 10:18

יוזמה מרגשת של מועצת קריית עקרון, עשרות לוחמי יחידת אגוז הגיעו להתארח בישוב וזכו לפינוקים ולציורי ילדים מרגשים.

ראש מועצת קריית עקרון, חובב צברי: "גאה בקהילה שלנו! קריית עקרון היא קהילה משפחתית איכותית בחירום ובשגרה".

צילום: דוברות מועצת קריית עקרון

קריית עקרון מאמצת את יחידת אגוז וכחלק מפעילות הפוגה של הלוחמים, יזם ראש מועצת קריית עקרון חובב צברי, הזמנה של עשרות מלוחמי הסיירת, להגיע לכמה שעות לישוב, לפעילות הפגה בין המשימות הביטחוניות שלהם.

חיילי יחידת אגוז נמצאים בקו הלחימה הראשון ועוסקים בפעילות מבצעית מסווגות. לקראת הגעת החיילים עם אור ראשון ליישוב, נכנסה משפחת קריית עקרון לכוננות נתינה וערבות הדדית.

עשרות תושבים ומתנדבים עשו ככל שביכולתם לפנק את החיילים בכל טוב. החיילים שהגיעו אחרי פעילות לילית מבצעית, התעוררו בישוב לארוחת בוקר מפנקת. במשך שהותם נפגשו עם ילדים שהכינו להם ציורים וברכות מרגשות.

לצד עשרות התושבים אשר הכינו מטעמים ופינוקים גם חברות מסחריות הצטרפו לנתינה – חברת סברס קייטרינג, בנא משקאות ורשת יוחננוף, פיצה המושבה תרמו מוצרי מזון לארוחות לחיילים.

ראש מועצת קריית עקרון, חובב צברי: "גאה בקהילה שלנו! קריית עקרון היא קהילה משפחתית איכותית בחירום ובשגרה. אני שולח בשם כל התושבים ברכות לחיילי צה"ל וכוחות הביטחון וההצלה בכל מקום שהם נמצאים. פגשתי הבוקר את חיילי יחידת אגוז, מיטב הנוער הישראלי, לוחמים אשר מבינים את משימתם להגן על מדינת ישראל, גאים בכם".