שלום כיתה א'


10/09/2017 19:24

שנת הלימודים בקריית עקרון נפתחה בקול תרועה, עם כניסתם של תלמידי כיתות א' חדשים למערכת החינוך וחזרת התלמידים למבנים משופצים ותכניות לימוד מעשירות.

בשבוע שעבר חגגו ברחבי הארץ את פתיחת שנת הלימודים החדשה. בקריית עקרון, נפתחה שנת הלימודים החדשה בהצלחה יתרה. מאות ילדי הישוב חזרו אל מוסדות חינוך משופרים ומחודשים הן מבחינת התכנים והתכניות אליהם צפויים תלמידים להיחשף בשנה הקרובה והן מבחינת מבני מוסדות הלימוד עצמם.

במהלך חופשת הקיץ עמלו רבות על חידוש, שיפוץ והתאמה בטיחותית של מוסדות החינוך ביישוב, וזאת בכדי להבטיח התאמה מיטבית של מבני החינוך לתקנים המחמירים של משרד החינוך. הגנים ביישוב נצבעו ושופצו, כאשר בתי הספר ביישוב עברו מהפך של ממש בצביעה, ניקיון אינטנסיבי ועבודות גינון מקיפות שהתבצעו בשטחם. נוסף על עבודות השיפוץ והשיפור במוסדות החינוך, גם מעברי החציה והמדרכות בסביבות בתי הספר חודשו ונצבעו וזאת על מנת להבטיח את בטיחותם של הילדים עוד טרם הגיעו אל בית הספר.

ביום פתיחת שנת הלימודים, הראשון בספטמבר, הגיעו תלמידי בתי הספר, ביניהם תלמידי כיתה א' הקטנטנים, וילדי הגנים אל מוסדות החינוך בחיוך רחב ואנרגיות מחודשות אל צוותי חינוך ומורים מאושרים שחזרו מחופשת הקיץ. בקריית עקרון, התייצב ראש המועצה חובב צברי יחד עם הגברת אביבה וגנר, מנהלת אגף החינוך ומר נעם אהרון, מחזיק תיק החינוך, לברך את ילדי בית הספר והגנים, ואיחל להם הצלחה רבה בשנה החדשה.

מר חובב צברי: "שמחתי לפגוש את מאות הילדים שחזרו אל מוסדות הלימוד, והתרגשתי עם תלמידי כיתות א' ומשפחותיהם עם כניסתם למערכת החינוך. בראש סדר העדיפויות של המועצה ולנגד ענינו תמיד יעמדו ילדינו והחשיבות שבמתן חינוך איכותי ומקדם. ילדי היישוב הם עתידנו, ועלינו מוטלת האחריות והחובה לספק להם את התנאים הטובים ביותר ועל כן אנו תמיד מחפשים אחר חידושים ושיפורים שיענו על צרכי ילדינו באופן הטוב ביותר. אני מאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת, מעשירה ומעצימה. התברכנו בקריית עקרון בצוות חינוכי מקצועי וחם עם לב רחב והמון רצון לפתח ולהתפתח. ילדי היישוב זכו ללא ספק"