שרת הפנים מבקרת במועצה


02/08/2022 13:35

שרת הפנים איילת שקד בביקור בקריית עקרון: "אסייע ככל הניתן לקידום הבנייה בשכונה החדשה!"

שרת הפנים איילת שקד ביקרה הבוקר (יום שלישי) בקריית עקרון ביחד עם הצוות שלה. במסגרת הביקור שנפתח בהופעה של בני הנוער בני היישוב, הציג ראש המועצה, חובב צברי, את ההיסטוריה של היישוב וכן את החזון להמשך הרחבתו של היישוב לצד הבנייה בשכונה החדשה אשר תקום על השטחים שסופחו באישור השרה לקריית עקרון וכן תכניות ההתחדשות הצפויות ביישוב הוותיק.

בהמשך הביקור לקחה השרה חלק בטקס הנחת אבן פינה בגני הילדים אשר נבנים בימים אלה ברחוב הגפן ומהווים עוד סנונית להתפתחותו וצמיחתו של היישוב בשנים האחרונות.

השרה התרשמה מהעשייה הרבה בקריית עקרון וציינה כי היישוב נמנה בין הרשויות החזקות והיציבות במדינת ישראל וזאת לאור ניהול ומדיניות נכונים.

כמו כן, הבטיחה השרה לקדם ככל הניתן את הקמתה של השכונה החדשה וקידום תכניות ההתחדשות העירונית תוך המשך חיזוקה של קריית עקרון.

ראש המועצה, חובב צברי: "תודה רבה לשרת הפנים, איילת שקד, על ביקורה בקריית עקרון. אני מוקיר את עשייתה הרבה של השרה למען היישוב שלנו ובכלל ומודה לה על ההירתמות החשובה שלה למען הרחבת היישוב וזאת כדי לאפשר לזוגות צעירים לרכוש דירה במחיר סביר ביישוב אותו הם אוהבים ובשכונה איכותית. קריית עקרון מתקדמת לעבר תקופה חדשה של בנייה צמיחה והתחדשות!"