שר התקשורת, מר שלמה קרעי, מתארח בקריית עקרון


08/05/2024 19:51

שר התקשורת ד"ר שלמה קרעי

ראש המועצה, אילן ירימי, אירח הבוקר (8/5) את שר התקשורת, מר שלמה קרעי, שהגיע זו הפעם השנייה לקריית עקרון על מנת לברך את ראש המועצה על בחירתו ולאחל לו הצלחה רבה. ראש המועצה והשר דנו על שיתופי פעולה עתידיים שיטיבו עם היישוב והתושבים.

שר התקשורת ד"ר שלמה קרעי: "שמחתי לפגוש את ידידי וחברי ראש המועצה הנמרץ אילן ירימי, ולראות את הרוח החדשה הנושבת כאן בכל תחומי פעילות הרשות ובקידום המועצה להיות עיר ואם בישראל.

במהלך הפגישה שמעתי מידידי ראש המועצה שכמעט 100 אחוזים ממשקי הבית בקריית עקרון מונגשים לרשת הסיבים למעט כמה רחובות בודדים. המשרד ימשיך לסייע מול חברות התקשורת כדי לזרז את הפריסה גם ברחובות הנותרים. אני קורא מכאן לתושבים להתחבר לחיבור המהיר שיאפשר תקשורת מהירה ומתקדמת.

במסגרת קול קורא שעתיד להתפרסם, למתן כספי תמיכות לרשויות המפעילות תכניות העשרה לצעירים ולנוער בתחום התקשורת, תוכל קריית עקרון לתת כלים לניפוץ תקרת הזכוכית כדי להשתלב בנוף התקשורתי ולהעניק מגוון חשוב וראוי בציבוריות הישראלית.

משרד התקשורת ימשיך לתמוך בהשקעה בתשתיות סלולר איכותיות ובפריסת סיבים ולהיות בשיתוף פעולה עם אנשי הרשות על מנת להצעיד את קריית עקרון כרשות חכמה ומתקדמת טכנולוגית".