תלמידי קרית עקרון פותחים את שנת הלימודים


04/09/2018 16:02

שנת הלימודים בקריית עקרון נפתחה בקול תרועה עם כניסתם של תלמידי כיתות א' למערכת החינוך וחזרת התלמידים למבנים משופצים ותכניות לימוד מעשירות.

בקריית עקרון פתחו את שנת הלימודים הנוכחית כ- 1276 תלמידים בבתי הספר ובגני הילדים. השנה נפתחה בהצלחה רבה.
כחלק מההערכות לשנת הלימודים תשע"ח, עמלו רבות במועצה במהלך חופשת הקיץ על חידוש, שיפוץ והתאמה בטיחותית של מוסדות החינוך ביישוב, וזאת בכדי להבטיח התאמה מיטבית של מבני החינוך לתקנים המחמירים של משרד החינוך. ראש המועצה מר חובב צברי וצוותו, סיירו במוסדות החינוך ביישוב במטרה לעקוב מקרוב אחר העבודות המתבצעות בבתי הספר ובגנים.


הגנים ביישוב נצבעו ושופצו, כאשר בתי הספר ביישוב עברו מהפך של ממש בצביעה, ניקיון אינטנסיבי ועבודות גינון מקיפות שהתבצעו בשטחם. נוסף על עבודות השיפוץ והשיפור במוסדות החינוך, גם מעברי החציה והמדרכות בסביבות בתי הספר חודשו ונצבעו וזאת על מנת להבטיח את בטיחותם של הילדים עוד טרם הגיעו אל בית הספר.


שנת הלימודים החדשה נפתחה בהצלחה יתרה והכל תודות להיערכות מוקדמת שנעשתה על ידי כל צוותי המועצה ובניצוחם של ראש המועצה מנכ"לית המועצה ומנהלת אגף החינוך. מאות ילדי הישוב חזרו אל מוסדות חינוך משופרים ומחודשים הן מבחינת התכנים והתכניות אליהם צפויים תלמידים להיחשף בשנה הקרובה והן מבחינת מבני מוסדות הלימוד עצמם.
ביום פתיחת שנת הלימודים, השני בספטמבר, הגיעו תלמידי בתי הספר ביניהם תלמידי כיתה א' וילדי הגנים אל מוסדות החינוך בחיוך רחב ואנרגיות מחודשות אל צוותי חינוך. ראש המועצה חובב צברי הגיע יחד עם מנהלת אגף החינוך הגברת אביבה וגנר, ומר נעם אהרון מחזיק תיק החינוך, לברך את ילדי בית הספר והגנים, ואיחל להם הצלחה רבה בשנה החדשה.
אביבה וגנר מנהלת אגף החינוך מסרה בתגובה: "למנהלות בתי הספר לגננות והסייעות ניסיון רב, מוטיבציה גבוה ויכולת ניהול ומנהיגות בגני הילדים. אנו מברכים את התלמידים וצוותי החינוך בברכת עלו והצליחו".


ראש המועצה מר חובב צברי מסר בתגובה: "שמחתי לפגוש את מאות הילדים שחזרו אל מוסדות הלימוד, והתרגשתי עם תלמידי כיתות א' ומשפחותיהם עם כניסתם למערכת החינוך. המועצה נערכה היטב לפתיחת שנת הלימודים והיא אכן נפתחה ללא תקלות. בראש סדר העדיפויות של המועצה ולנגד ענינו תמיד יעמדו ילדינו והחשיבות שבמתן חינוך איכותי ומקדם. ילדי היישוב הם עתידנו, ועלינו מוטלת האחריות והחובה לספק להם את התנאים הטובים ביותר ועל כן אנו תמיד מחפשים אחר חידושים ושיפורים שיענו על צרכי ילדינו באופן הטוב ביותר. אני מאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת, מעשירה ומעצימה. התברכנו בקריית עקרון בצוות חינוכי מקצועי וחם עם לב רחב והמון רצון לפתח ולהתפתח. אני מברך את כלל התלמידים ביישוב עם שובם לספסל הלימודים ובפרט את ילדי כיתות א'. כמוכן אני מאחל הצלחה לצוותי החינוך, למנהלות, ועובדי מחלקת החינוך, להורים וכמובן לתלמידים.
חינוך תרבות וספורט בונים קהילה ולנו בקריית עקרון קהילה משפחתית איכותית."