השבוע התקבצו ובאו תלמידים הורים ואנשי ציבור לאולם מתנ"ס שבשבט לרגל פתיחת תערוכה של חוגי הציור והקרמיקה. החוגים מתקיימים לאורך השנה ובסופה מוצגים התוצרים לציבור הרחב. בהחלט מרשים.
תערוכת ציור וקרמיקה
07/06/2018 22:19
07/06/2018 22:19
השבוע התקבצו ובאו תלמידים הורים ואנשי ציבור לאולם מתנ"ס שבשבט לרגל פתיחת תערוכה של חוגי הציור והקרמיקה. החוגים מתקיימים לאורך השנה ובסופה מוצגים התוצרים לציבור הרחב. בהחלט מרשים.
הפעלת האתר נתמכת כספית ע"י מטה ישראל דיגיטלית, משרד הכלכלה