המועצה לישראל יפה בשיתוף משרד הרווחה והביטחון החברתי אש"ל וא.ב.א קיימו השבוע טקס חגיגי לסיום תחרות בית הגיל השלישי הנאה והמקיים בישראל יפה 2022 – זו השנה ה-19.
מרכז היום לאזרח הוותיק 'מעוז' בקריית עקרון, זכה בתחרות ב-5 כוכבים! המרכז זכה בתחום איכות החיים והסביבה בבית הגיל השלישי. המועצה משקיעה משאבים רבים בתחום הגיל השלישי, תכניות מגוונות פועלות ביישוב ובהן גם תכנית אפ 60+, כמו כן, בחודש זה מציינת המועצה את חודש האזרח הוותיק בשלל פעילויות ואירועים.
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/11/15112022-1645-2.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/11/15112022-1645-3.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/11/15112022-1645-5.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/11/15112022-1645-7.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/11/15112022-1645-8.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/11/15112022-1645-9.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/11/15112022-1645-10.jpg)
![](https://kiryat-ekron.muni.il/wp-content/uploads/2022/11/15112022-1645-1.jpg)